Každý kvalitní textil lze použít i k reklamním účelům. A nemusí se jednat jen o klasická trička nebo kšiltovky. Vhodné jsou například i elegantní polokošile.

Reklamní textil

K tomu, aby byla vaše firma úspěšná a vynikla mezi ostatními, není zapotřebí vynakládat příliš velké finanční prostředky. Reklamní spot v televizi je sice velmi účinný. ale pro většinu malých firem příliš drahý. I zdánlivé maličkosti mohou být vaší společnosti prospěšné. Jednou z možností je například reklamní textil.

·        Stačí nakoupit stejná trička a nechat na ně buď natisknout nebo vyšít logo vaší firmy.

·        Trička mohou tak být podnikovou uniformou anebo milým dárkem pro vaše zákazníky či obchodní partnery.

Nemusí se ale jednat jen o trička. Reklamním textilem se mohou stát košile, polokošile, mikiny anebo například kšiltovky. Hotely a restaurace využívají pro tyto účely ručníky nebo osušky.

§  Je to výhodné ze dvou důvodů.

1)     Díky vhodnému návrhu na zobrazení loga se ručníky stávají designově dokonalejšími.

2)     Označením jménem hotelu či restaurace se částečně eliminují krádeže těchto textilií. Jestliže si domů přinesete ručník s názvem známé restaurace, pak je každému jasné, že jste ho v obchodě nekoupili.

Logo vaší společnosti bude skvělým doplňkem firemního oblečení

Reklamním textilem se tedy může stát prakticky cokoliv. V kancelářích, hotelech nebo restauracích jsou velice oblíbené polokošile. Jsou velmi pohodlné a sluší opravdu každému. Polokošile jsou navíc i dostatečně elegantní, a proto je můžete zařadit do šatníku svých zaměstnanců. 

·        Stačí vybrat vhodnou barvu, na které by vaše logo správně vyniklo.

·        To jistě nebude žádný problém, protože právě polokošile jsou nabízeny dokonce v jedenácti možných odstínech.

Další výhodou tohoto druhu oblečení je i jeho materiál, kterým je 100% bavlna. Tím pádem ji mohou nosit i osoby alergické anebo citlivé na syntetické materiály. Kvalitou musí bezesporu vynikat i sportovní oblečení. Na tyto druhy oděvů se používají moderní funkční materiály. Základem sportovního oblečení pro venkovní účely je především tričko a bunda nebo mikina. V zimě je vhodné doplnit o kvalitní termoprádlo.

Komentáře (0)

Napište první komentář