Velkoobchod textilu BARRACUDA CZ spol. s r.o Vám nabízí kvalitní značkový sortiment zboží. Naše firma se specializuje na dovoz značkového textilu PROMO TEXTILE a je jeho přímým dovozcem.

Naše značkové produkty trička pánská, trička dámská i dětská, polokošile hladké, polokošile piké, mikiny, čepice, froté ručníky a osušky za výborné ceny dodáváme reklamním agenturám, tiskárnám a maloprodejcům. Náš sortiment zboží je vhodný na reklamní potisk a výšivku, na ochranné pracovní pomůcky jako pracovní oděv nebo pro přímý prodej v maloobchodech. Všechny naše produkty odpovídají požadavkům na vysokou kvalitu materiálu a šití. Našemu zaměření odpovídá i servis, který poskytujeme k našemu zboží.

Naším předností je zajímavá cena, dodání zboží do 24 hodin, osobní přístup k zákazníkovi, možnost odběru již od 1 kusu. Zákazníkům jsme schopni zajistit komplexní služby, které zahrnují tiskové technologie, výšivku, návrh grafického designu a distribuci objednaného zboží.Trička

Pokud máte zájem o větší objemy originalních výrobků, potom tu pro Vás je zakázková výroba. Sami určíte materiálové složení, střih a rozměry, barvy, případně můžete mít další specifické požadavky. A je jen na Vás jak bude výsledek vypadat. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Věříme, že Vás naše nabídka osloví a že nám dáte příležitost přesvědčit Vás o kvalitě nabízeného zboží a služeb. Rádi Vám osobně předvedeme všechno zboží, které prodáváme, přímo na naší provozovně v Bystřici pod Hostýnem. Poradíme Vám s výběrem nejvhodnějších produktů pro Vaše podnikání. Prohlédnout si náš sortiment zboží nebo konzultace na provozovně je možná po předchozí telefonické domluvě - kontakt zde.

Ceny v obchodě jsou viditelné po registraci a přihlášení 

  • Zboží dodáváme do druhého pracovního dne. Zasíláme i na dobírku.
  • Možnost odběru již od jednoho kusu.
  • Dopravné a poštovné neúčtujeme u objednávek nad 6.000,- Kč bez DPH.
  • Větší množství dovezeme (platí pro celé území ČR).