Nově nabízíme zajištění potisku a výšivky v naší vlastní výrobě.

Chcete potisk a výšivku přímo od svého dodavatele reklamního textilu za nejlepší cenu ?

Kontaktujte nás na e-mailu nebo kontaktním formulářem.

Při prezentaci vašeho loga využíváme tyto technologie:

Sítotisk

Princip tisku spočívá v protlačování barvy přes prostupná místa šablony  na textilní materiál. Technologie potisku textilu vhodná při tisku velkého množství jednoho motivu. Při menším množství může být ruční, při velkém množství se provádí strojově. Vysoká kvalita tisku a odolnost motivu vůči praní do 40 °C.

Sítotisk

Transferový tisk

Tento potisk využívá technologii sítotisku. Nejdříve se motiv natiskne na přenosový papír , překryje lepidlem a potom se hotový motiv nažehlí na textil. Používá se na materiál, který není možné potisknout přímo.

Transferový tisk

Digitální tisk

Tato technologie je dražší než sítotisk. Je však vhodná k rychlé realizaci zakázek ve fotografické kvalitě i ve větších objemech. Potisk se provádí přímo na předpřipravený textil speciálními inkousty. Používáme nejmodernější japonskou technologii firmy Brother, která zajišťuje odolnost motivu vůči praní do 40 °C.

 

Digitální tisk

Výšivka

Motiv se vyšívá přímo na produkt nebo se vytvoří samotná výšivka a ta se připevní na produkt. Jde o velmi působivý způsob prezentace Vašeho loga nebo motivu. Výšivku můžete použít na různé druhy materiálu.  Ke zhotovení výšivky je třeba nejprve vytvořit program, který můžeme zhotovit jen z kvalitní předlohy.

 

Výšivka