Čepice 6P

Čepice sa skládá z šesti panelů - sekcí, 100% bavlna.
Nastavitelná velikost pomocí zapínání - kovová spona.
Balení: 12 ks sáček / 144 ks karton

Farba
Ceny v obchode sú viditeľné po registrácii a prihlásenie.
  • Pri nákupe nad 6000 Kč bez DPH neplatíte dopravu a poštovné Pri nákupe nad 6000 Kč bez DPH neplatíte dopravu a poštovné
  • Váš tovar doručíme do 24 hodín pri objednávke do 13.00 Váš tovar doručíme do 24 hodín pri objednávke do 13.00
  • Objednávajte na telefóne 573 382 009 Objednávajte na telefóne 573 382 009

Čepice 6P

Kšiltovky jsou jedny z nejoblíbenějších reklamních předmětů. Jsou totiž skvěle univerzální, může je nosit naprosto každý, a to jak muži, tak ženy, dokonce i děti. Chrání Vás před sluncem, chladem i před deštěm, proto je můžete často využít jak při odpočinku , tak i při práci. Na rozdíl od oblečení se nemusí řešit ani velikost, velikost čepice se totiž dá nastavit podle aktuálního nositele.

Čepice 6P je složena ze šesti různých sekcí, které jsou navzájem spojeny. Čepice je vyrobená ze stoprocentní bavlny, aby bylo zajištěno co největší pohodlí při nošení. Zapínání je realizováno pomocí kovové spony, která je umístěna na zadní straně čepice. Její výhoda oproti plastovému pásku tkví v tom, že se velikost dokáže opravdu přizpůsobit velikosti každé hlavy, jak mužské, tak třeba i dětské.

Čepice 6P prodáváme v dvanácti různých barvách, kromě těch klasických třeba i v odstínu lahvově zelená, natural, královsky modrá anebo třeba vínová. Čepice můžete objednávat jednotlivě nebo ve dvou baleních:

  • V sáčku – 12 ks
  • V kartonu – 144 ks

Tabuľka dát

Materiál
100 % bavlna

Tieto webové stránky ukladajú na vaše zariadenie cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas.