Tyto webové stránky ukládají na vaše zařízení cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Tašky

Co takhle kvalitní reklamní tašky s potiskem?

Nejde o žádné běžné igelitové verze, ale o kvalitní výrobky z 100% bavlny. Velice praktická taška s dlouhými úchyty, které mají křížové prošití pro zajištění větší pevnosti. Moderní taška o rozměrech 38x42 cm se dobře nosí, je elegantní a vejde se do ní spousta věcí i nákupu. Kromě toho je k objednán...

Co takhle kvalitní reklamní tašky s potiskem?

Nejde o žádné běžné igelitové verze, ale o kvalitní výrobky z 100% bavlny. Velice praktická taška s dlouhými úchyty, které mají křížové prošití pro zajištění větší pevnosti. Moderní taška o rozměrech 38x42 cm se dobře nosí, je elegantní a vejde se do ní spousta věcí i nákupu. Kromě toho je k objednání v různých barevných odstínech, a sice modrá, červená, žlutá, černá, natural nebo bílá. Skvěle se bude na ní vyjímat logo vaší firmy či jakýkoliv slogan, o které bude na základě vašich požadavků profesionálně postaráno potiskem neb výšivkou.

Touto reklamou se rozhodně nebudete nikomu vnucovat, je nenápadným a zároveň příjemným řešením, ať už s potiskem nebo bez něj. Ať už se rozhodnete využívat je jako firemní dárek nebo pro běžné užívání, pořízení litovat nebudete.

Zobrazit

Tašky Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky