Čepice 5P

Čepice sa skládá z pěti panelů - sekcí, 100% bavlna.
Nastavitelná velikost pomocí zapínání - plastový pásek.
Balení: 12 ks sáček / 144 ks karton

Barva
Ceny v obchodě jsou viditelné po registraci a přihlášení.
  • Při nákupu nad 6000 Kč bez DPH neplatíte dopravu a poštovné Při nákupu nad 6000 Kč bez DPH neplatíte dopravu a poštovné
  • Váše zboží doručíme do 24 hodín při objednávce do 13.00 Váše zboží doručíme do 24 hodín při objednávce do 13.00
  • Objednávejte na telefonu 573 382 009 Objednávejte na telefonu 573 382 009

Čepice 5P

Čepice a kšiltovky jsou velice oblíbenými reklamními předměty. Jsou totiž malé, snadno přenositelné a mají široké spektrum využití jak při běžném nošení, tak třeba při sportu. Chrání Vás před sluncem , chladem nebo i deštěm. Nosí je rády ženy, muži i děti. Pořiďte si tedy po své reklamní účely čepici 5P, která je zárukou kvality.

Čepice 5P se skládá z pěti spojených dílů neboli sekcí. Materiál čepice je stoprocentní bavlna. Velikou výhodou je možnost nastavení velikosti, která činí z této čepice univerzální kousek pro muže i ženy. Velikost se reguluje pomocí zapínání, které v tomto případě zajišťuje plastový pásek umístěný v zadní části čepice. Kšiltovka jde díky sedmi otvorům nastavit do sedmi různých velikostí.

Čepici vyrábíme v šesti základních barvách – červená, bílá, černá, tmavě modrá královsky modrá a lahvově zelená. Čepice 5P je možné zakoupit ve dvou různých baleních, ale i jednotlivě:

 

  • Sáček – obsahuje 12 kusů čepic
  • Karton – obsahuje 144 kusů čepic

Parametry

Materiál
100 % bavlna