Čepice 6P

Čepice sa skládá z šesti panelů - sekcí, 100% bavlna.
Nastavitelná velikost pomocí zapínání - kovová spona.
Balení: 12 ks sáček / 144 ks karton

Barva
Ceny v obchodě jsou viditelné po registraci a přihlášení.
  • Při nákupu nad 6000 Kč bez DPH neplatíte dopravu a poštovné Při nákupu nad 6000 Kč bez DPH neplatíte dopravu a poštovné
  • Váše zboží doručíme do 24 hodín při objednávce do 13.00 Váše zboží doručíme do 24 hodín při objednávce do 13.00
  • Objednávejte na telefonu 573 382 009 Objednávejte na telefonu 573 382 009

Čepice 6P

Kšiltovky jsou jedny z nejoblíbenějších reklamních předmětů. Jsou totiž skvěle univerzální, může je nosit naprosto každý, a to jak muži, tak ženy, dokonce i děti. Chrání Vás před sluncem, chladem i před deštěm, proto je můžete často využít jak při odpočinku , tak i při práci. Na rozdíl od oblečení se nemusí řešit ani velikost, velikost čepice se totiž dá nastavit podle aktuálního nositele.

Čepice 6P je složena ze šesti různých sekcí, které jsou navzájem spojeny. Čepice je vyrobená ze stoprocentní bavlny, aby bylo zajištěno co největší pohodlí při nošení. Zapínání je realizováno pomocí kovové spony, která je umístěna na zadní straně čepice. Její výhoda oproti plastovému pásku tkví v tom, že se velikost dokáže opravdu přizpůsobit velikosti každé hlavy, jak mužské, tak třeba i dětské.

Čepice 6P prodáváme v dvanácti různých barvách, kromě těch klasických třeba i v odstínu lahvově zelená, natural, královsky modrá anebo třeba vínová. Čepice můžete objednávat jednotlivě nebo ve dvou baleních:

  • V sáčku – 12 ks
  • V kartonu – 144 ks

Parametry

Materiál
100 % bavlna