• Neu

Kellnerschürze kurz schwarz mit tasche

Kellnerschürze kurz schwarz mit Tasche. Material 100% Baumwolle. Kellnerschürze, geeignet für Kellner und Köche in allen Arten von Restaurants, aber auch für jede Küche im Haushalt. Durch die Schnürung kann die Schürze im Rücken gebunden werden. Eine geteilte Tasche an der Seite der Schürze bietet reichlich Platz für Brieftasche, Notizblock oder Stift. 

Prices in store are visible after registration and sign-up
  • Při nákupu nad 6000 Kč bez DPH neplatíte dopravu a poštovné Při nákupu nad 6000 Kč bez DPH neplatíte dopravu a poštovné
  • Váše zboží doručíme do 24 hodín při objednávce do 13.00 Váše zboží doručíme do 24 hodín při objednávce do 13.00
  • Objednávejte na telefonu 573 382 009 Objednávejte na telefonu 573 382 009

Zástěra číšnická krátká černá s kapsou. Materiál 100% bavlna. Číšnická zástěra vhodná jak pro číšníky a kuchaře všech typů restaurací, tak i do každé kuchyně v domácnosti. Tato moderní zástěra je také vhodná pro velkou škálu dalších využití (kavárny, bary, květinářství, pekárny, zahradnictví, grilování) . Zástěra je vyrobena z velmi kvalitního materiálu obsahujícího 100% bavlny. Tkanice umožňují zavázání zástěry vzadu. Dělená kapsa na straně zástěry poskytuje dostatek místa pro kasírku, blok nebo pero. Dvojité prošití v místech, kde je na zástěru vyvíjen největší tlak. Jednoduchý funkční design Vám umožňuje snadný pohyb. Kvalitní materiál zajišťuje stálý vzhled zástěry po celý den.

Tyto webové stránky ukládají na vaše zařízení cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.