T-Shirts und Werbetextilien

Unsere Dienstleistungen - wir sind für Sie da

Unser Unternehmen ist auf die Produktion, den Import und den Vertrieb von Markentextilien als direkter Importeur PROMO TEXTILE spezialisiert.

Unser Vorteil ist ein interessanter Preis, Lieferung der Ware innerhalb von 24 Stunden, persönlicher Umgang mit dem Kunden, sowie die Bestellmengen ab 1 Stück. Wir sind in der Lage, unseren Kunden umfassende Dienstleistungen anzubieten, die Drucktechnologie, Stickerei, Grafikdesign und Vertrieb bestellter Waren umfassen.

Zástěra číšnická krátká černá s kapsou

Zástěra číšnická krátká černá s kapsou. Materiál 100% bavlna. Číšnická zástěra vhodná jak pro číšníky a kuchaře do všech typů restaurací, tak i do každé kuchyně v domácnosti. Tkanice umožňují zavázání zástěry vzadu. Dělená kapsa na straně zástěry poskytuje dostatek místa pro kasírku, blok nebo pero. 

Triko unisex T160

Jemný úplet jersey, 100% bavlna, 150-160 gr./m2 Triko s kulatým lemem u krku, krátkým rukávem, kvalitně šité. Dvojitě prošité u krku, ramenou a spodního okraje. Saténová etiketa. Balení: 10 ks sáček/120 ks karton

Blog See all articles

Reklamní textil místo reklamy v tv

Reklamní spot v televizi je sice velmi účinný. ale pro většinu malých firem příliš drahý. Každý kvalitní textil lze použít i k reklamním účelům. A nemusí se jednat jen o klasická trička nebo kšiltovky. Vhodné jsou například i elegantní polokošile, mikiny nebo osušky.

comment 0 comments
remove_red_eye 1684 views

Nejen jídlem je člověk živ. Móda a bavlna v současnosti

Bavlněné textilní výrobky jsou pro své dokonalé vlastnosti nepřekonatelné. Najdeme je prakticky všude. Od společenských oděvů až po sportovní oblečení.

comment 0 comments
remove_red_eye 1290 views

Typy úpletů

U textilních výrobků se můžete setkat s označením tkanina nebo pletenina (úplet). Rozdíl mezi těmito dvěma textilními materiály je především ve způsobu výroby.

comment 0 comments
remove_red_eye 1621 views

Fleece materiál, využití a údržba

Fleecové oblečení je v současné době velmi oblíbené. Má ale jednu nevýhodu, kterou je žmolkování. Tento proces můžete oddálit správným výběrem a vhodnou údržbou.

comment 0 comments
remove_red_eye 1699 views

Tyto webové stránky ukládají na vaše zařízení cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.